כירורגיה פלסטית מתקדמת

אנטי אייג'ינג

כולנו רוצים להישאר צעירים לנצח. אפשר לומר שזהו החלום הקדום של כלל האנושות. אבל עד כה, טרם פותחה איזו שהיא גלולת פלא שתעצור את השפעת הזמן על גופנו. יחד עם זאת, ידועים כיום לא מעט דרכים והתגלו לא מעט שיטות שיכולות לעכב במידה רבה את תהליכי ההזדקנות. למכלול הדרכים הללו נהוג לקרוא בשם אנטי אייג'ינג ולהלן נבין במה בדיוק מדובר. 

לעכב את ההזדקנות 
המונח אנטי אייג'ינג מציין לא פעם תכשירים שונים, שנועדו ליצור אפקט צעיר יותר. תכשירים קוסמטיים, כבודם במקומם מונח וחלקם יכולים להיות מאוד יעילים, אבל עיכוב תהליכי הזדקנות במשמעותו הרחבה כולל גם הרבה יותר מכך.

התוצאות הטובות ביותר, כפי שמורים מחקרים רבים, מבוססות על שילוב בין היבטים תזונתיים, פעילות גופנית קבועה, הימנעות מגורמים מזיקים (כגון קרינה, עישון). נהוג לכלול בעיכוב ההזדקנות גם טיפולים בעלי אפקט היוצר חזות צעירה – לרבות טיפולי פנים ופילינג, טיפולי מזותרפיה, טיפולי בוטוקס. 

חשוב לשים לב שגם הקפדה על אורח חיים רגוע ככל שניתן, הקפדה על שעות שינה מספקות ושתיית כמות מספקת של מים מעכבים מאוד את ההזדקנות הטבעית. ולא מדובר בטענה חסרת שחר או משהו בסגנון ה"ניו אייג'".

בשיטות מדעיות ניתן בהחלט להעריך את גילו הפיזיולוגי של האדם, שבהחלט יכול להיות נמוך יותר לעומת גילו הביולוגי. גוף בן ארבעים שנראה כמו בן שלושים? איש (או אישה) בני שישים שגופם מתפקד ונראה כמו של בני ארבעים? זה קיים וזה אמיתי.  
 
אנטי אייג'ינג

להיראות ולהרגיש – צעירים 
בעוד מדע הגנטיקה שוקד על דרכים ברובד הגנטי שיוכלו להאריך את תוחלת החיים של האדם, יש כיום לא מעט שיטות אסתטיות מוכחות שיכולות לקדם אנטי אייג'ינג ברמה האינדיבידואלית. רוצים עור פחות מקומט? עור פנים פחות יבש? מראה יותר זוהר?

הקפידו על שתייה של מים ומיעוט חשיפה לשמש ובמקביל – תוכלו להיעזר בטיפולים כגון מזותרפיה או הזרקת חומרי מילוי לקמטים. באמצעות חומרים כגון בוטוקס, חומצה היאלורונית, מינרלים, ויטמינים ונוגדי חימצון ניתן לשקם את נזקי העור, ניתן להחליק קמטים, ניתן להיראות (ולרוב – גם להרגיש) הרבה יותר צעירים. 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
053-9956628

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם