כירורגיה פלסטית מתקדמת

בוטוקס

בזכות פיתוחים יוצאים מהכלל של המדע, מסתבר כי אפשר לקחת מנגנונים שפותחו על ידי חיידקים ולהפוך אותם לתהליכים המסייעים לשיפור היופי והאסתטיקה האנושיים. עד כמה שזה נשמע מופלא, כמעט בלתי אפשרי, בוטוקס מהווה דוגמא לכך שחלבונים המבוססים על תוצרי חיידקים יכולים לסלק קמטים.

במיוחד הדברים אמורים בקמטים המצויים בפנים וידועים בשם קמטי הבעה. אך זה עובד? עד לכמה זמן נמשכת ההשפעה? האם טיפולים מסוג זה אינם מסוכנים? להלן - כל מה שרציתם לדעת. 

התוויה רפואית וגם – החלקת קמטים 
טיפולי בוטוקס מבוססים על חומר שהיה רעיל במקורו, ואשר מופק כיום בצורה מבוקרת במעבדה (בשונה מהחומר המקורי, בוטולינום, שאותו מפיק החיידק). תוך כדי התקדמותה של הרפואה, נעשו ניסיונות שהתבררו כמוצלחים לרתום את הבוטוליניום לשימושים בריאותיים.

בין היתר, הוא משמש לטיפול בהפחתת כאבים קשים וישנן התוויות רפואיות שהופכות אותו למועיל גם לחולים שנפגעו משבץ. אבל השימוש העיקרי שלו כיום הינו ברפואה האסתטית. כאשר עושים בחומר זה שימוש המבוסס על כמויות קטנות, שאינן יוצרות תגובת הרעלה וכאשר ממקדים את הטיפול בקמטים בלבד מיצרים אפקט של החלקת קמטים. 
 
בוטוקס

במקום ניתוח פלסטי 
הטיפול באמצעות בוטוקס נחשב לבטוח מאוד, בפרט כאשר הביצוע נעשה על ידי רופאים מנוסים. כאשר דואגים לכך כי החומר, שניתן בהזרקה, ניתן ברמת ניקיון גבוהה, כאשר מוקד הטיפול מדויק וכל התהליך נעשה באופן סטרילי, התוצאות הטובות אינן מלוות בתופעות לוואי. 

שלא כמו ניתוחים פלסטיים, כגון מתיחת פנים, טיפולי הבוטוקס מתקיימים ללא הרדמה אלא באלחוש מקומי בלבד. התוצאות הטובות ביותר מתקבלות כאשר מתמקדים בטיפול בקמטים דינאמיים, כלומר כאלה שיש בהם מעורבות של השרירים. החומר עצמו יוצר הרפיה של השריר שיוצר את הקמטים שבפנים המקנים מראה עייף, לעיתים זועף ובדרך כלל גם מבוגר מאוד. 

השפעתו של הבוטוקס איננה קבועה. היתרון ברור – החומר עם הזמן מופרש מהגוף כך שלא תיווצר השפעת לוואי בשל הצטברותו ובוודאי שלא תיווצר הרעלה. מצד שני, יש צורך בטיפולים חוזרים. השפעת החומר בהחלקת קמטים נמשכת בין שלושה חודשים עד חצי שנה, ואין כל בעיה לעבור טיפולים חוזרים. לרוב, השפעתם ממושכת יותר. 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם