כירורגיה פלסטית מתקדמת

הזרקת בוטוקס

היווצרות של קמטים, בגוף בכלל ובאזור הפנים בפרט, הינה תוצאה טבעית להתבגרות ולעליה בגיל.  יחד עם זאת, אין ספק שיש כאלה שאצלם מופיעים קמטים בגיל יחסית צעיר ואילו בקרב אחרים – הם מופיעים בגיל יותר מבוגר וגם פחות נראים לעין.

כאשר סובלים מקמטים, לא חייבים לפנות להליך כירורגי, שכרוך בסיכונים מסוימים. הפתרון המתבקש שיכול להתאים נקרא הזרקת בוטוקס. רצוי לפנות לטיפול שניתן על ידי רופא מוסמך, שיכול להבטיח שההליך כולו יהיה קצר, נטול כאבים ובעיקר – מאוד יעיל ואפקטיבי. 

החלקת קמטים באזור הפנים 
קיימת סברה רווחת למדי אך מוטעית ביסודה, שגורסת שבוטוקס ממלא את הקמטים ובכך מעלים אותם. זוהי טעות. ישנם בהחלט חומרים שיכולים למלא קמטים, אבל הזרקת בוטוקס מבוססת על מנגנון שונה לחלוטין.

הקמטים שאותם הבוטוקס יכול להעלים הינם קמטי הבעה – למשל אלה שאנו רואים באזור המצח או כאלה שמצויים בין אזור הגבות (קמטים היוצרים חזות זועפת במקצת, לעיתים מאיימת). החומר המוזרק למעשה פועל על השריר המעורב בהופעת הקמטים. נוצרת תגובה מקומית, שמנטרלת את התכווצות השריר מה שמביא לאפקט החלק. 

ראוי לציין שתהליך ההזרקה הינו קצר יחסית. אין צורך בהרדמה כללית ולמעשה אפילו לא ממש הרדמה מקומית. די במעט חומר אלחוש על מנת להעלים כל תחושה לא נוחה שנוצרת בעת ההזרקה. והתוצאה – ברורה וניכרת לעין. 
 
הזרקת בוטוקס

השפעה לזמן ניכר
בדיוק כפי שעומקם של הקמטים והתצורה שהם מופיעים על גבי הפנים שונה מאדם לאדם, כך שונה במקצת גם ההשפעה של הזרקת בוטוקס. בדרך כלל, ההשפעה נראית היטב זמן קצר לאחר סיום הטיפול. היא נשמרת יעילה למספר חודשים לפחות, לעיתים גם לשנה ויותר.

לאחר מכן, אין כל מניעה לקבל טיפול נוסף מאותו הסוג. מכיוון שעם הזמן הבוטוקס נספג ונעלם מהגוף, אין כל סכנה בטיפול חוזר. לאמיתו של דבר, בדרך כלל ההשפעה של טיפולים חוזרים נעשית ארוכה יותר כך שתקופת הזמן בין טיפול לטיפול הולכת ויורדת. אמנם, ההזרקה לא יכולה להעלים כל קמט, אבל את קמטי ההבעה כגון מצח מכווץ וקמטים נוספים בפנים אפשר בהחלט לסלק – ובקלות. 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם