כירורגיה פלסטית מתקדמת

העלמת כתמי פיגמנטציה

העור שלנו עובר שינויים בכל יום ויום מימי חיינו. השינויים הללו איטיים ומתמשכים ולכן ביום יום הם כמעט בלתי מורגשים. אבל ההשפעה מצטברת ולבסוף לא ניתן להתעלם מהם, לא רק מהתקמטות העור אלא גם מהכתמים ומהפיגמנטציה שמופיעים ומטרידים. דר' אסתר גדז', העוסקת ברפואה אסטטית מזה שנים משיגה תוצאות מעולות בהבהרה וסילוק הכתמים. ניתן ליישם העלמת כתמי פיגמנטציה הנפוצים בעיקר באותם אזורים החשופים לשמש ובהחלט ניתן לשים דגש גם על הבהרת פיגמנטציה בפנים. 

מודעות לטיפול בפיגמנטציה 
כאשר מביאים בחשבון העלמת כתמי פיגמנטציה, לא חייבים בהכרח לחכות עד לגיל מבוגר במיוחד. ניתן להתחיל פיגמנטציה בפנים טיפול גם בגילאים די צעירים, כאשר ישנה המודעות. טיפול שמתחיל כאשר הפיגמנטציה התחלתית יהיה בעל אפקטיביות משופרת. 

מומלץ, במקביל לטיפולי העלמת כתמי פיגמנטציה להקפיד על שימוש באמצעי הגנה נגד קרינת השמש. זאת מכיוון שאותם כתמים בעור הפנים, בזרועות או במחשוף נוצרים בראש ובראשונה מסיבה זו. אך למען הדיוק, חשוב לדעת שיש גם גורמים נוספים לכך. למשל, שינויים הורמונליים. גם השפעה גנטית בהחלט קיימת, ובעלי עור בהיר הינם בעלי נטייה מוגברת לפיגמנטציה. 

אבחון פיגמנטציה
לפני שמבצעים העלמת כתמי פיגמנטציה חשוב לאבחן את סוג הכתמים, מקורם, גודלם והיקפם. כך ניתן לקבוע את מהלכו של הטיפול. הבהרת פיגמנטציה בפנים יכולה להתבצע באמצעות סוגים שונים של תכשירים ושיטות אסתטיות מגוונות. מדוע חשוב כי הטיפול ייעשה במרכז רפואי? כבר היו מקרים שבהם דר' אסתר גדז' הפנתה מטופלים לבירור, כאשר הכתמים נראו כמצריכים התייחסות שהיא מעבר לאסתטיקה. 

אם אתם סבורים כי העלמת כתמי פיגמנטציה הינה צעד חשוב מבחינה אסתטית, אתם צודקים. פיגמנטציה בפנים טיפול – זהו צעד חשוב בדרך למראה פנים חלק וצעיר יותר. זהו מראה יותר צעיר ויותר בריא שכן כתמים בעור הפנים מקושרים על גיל מבוגר או, לא עלינו, סוגים שונים של תחלואה. במרכז הרפואי של דר' אסתר גדז' תמצאו את עצמכם בידיים טובות ומקצועיות. במקום ניתן לקבל את מיטב טיפולי היופי והאסתטיקה, פיגמנטציה וטיפולי פנים לרבות פיסול פנים ללא ניתוח. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם