כירורגיה פלסטית מתקדמת

הצערת הפנים

למרות שהרפואה האסתטית והכירורגיה הפלסטית הביאו לעולם בשורה בשיפור האסתטיקה ועיצובו המשופר של הגוף האנושי, אפשר לשפר גם ללא ניתוח. ברור שאין כל טעם לטפל בכל חוסר שביעות רצון ממראה הפנים או מקמט כזה או אחר על ידי הליך כירורגי.

במיוחד כיום, ניתן להיעזר בסוגים שונים של טיפולים המתקדמים בעיקר באזור הפנים. טיפולי הצערת הפנים יכולים להעניק מראה הרבה יותר זוהר, לעיתים גם הרבה יותר חלק וניתן למעשה לקלף הרבה מאוד שנים ולהיראות הרבה יותר צעירים. 

הזרקה ומילוי לסילוק הקמטים
כדי להשיג מראה צעיר יותר, ניתן לנקוט בכמה שיטות. השיטה הראשונה שנציג, שמקנה אפקט ברור של הצערת הפנים עושה שימוש במחטים מעודנות וחומרים שונים שאותם מזריקים לנקודות נבחרות. אילו חומרים מזריקים ולאיזה צורך?

ניתן לבחור בין כמה חומרים מקובלים, כאשר המטרה היא להעלים את הקמטים – ללא ניתוח. החומרים המקובלים כיום הינם ראשית לכל – בוטוקס ושנית, חומרים שנקראים חומצות היאלורוניות.

הבחירה בחומרים הינה תוצאה של מיקום הקמט ועומקו. ההזרקות נעשות בהליך קצר, בן מספר דקות והאפקט מחזיק מעמד לחודשים ארוכים. אין כל בעיה לקבל טיפולים חוזרים. 
 
הצערת הפנים

מינרלים למראה צעיר 
סוג אחר של טיפול המקובל מאוד בקרב שוחרי האסתטיקה המבקשים מראה צעיר וזוהר נקרא בשם מזותרפיה. זוהי דרך אחרת להשגת הצערת הפנים אפקטיבית, ללא צורך בבוטוקס, כאשר ניתן לשלב בו גם מתן חומצה היאלורונית. בשיטה זו משתמשים במינרלים רבי עוצמה, אשר נספגים בעור הפנים ומעניקים אפקט של נפח, ברק וזוהר. גם בטיפול זה ניתן לעשות שימוש במחטים מיוחדות, על מנת להחדיר את החומרים המזינים שיכולים לכלול מלבד מינרלים גם ויטמינים, נוגדי חמצון וחומרי אנטי אייג'ינג.

טיפולי שימור – והתוצאות נשמרות 
טיפולים שנועדו להעניק מראה צעיר בכל אזור הפנים נעשים על פי רוב מספר פעמים בשנה. לא מדובר בטיפולים בתדירות שבועית או אפילו חודשית, אבל על מנת לשמר היטב את המראה הצעיר והזוהר לא מספיק טיפול חד פעמי. פעמים או שלוש פעמים בשנה – זה כל מה שנדרש בכדי שהפנים ייראו יותר נמרצים, יותר צעירים ופחות מקומטים. אגב, הטיפול לא מצריך הרדמה. 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
053-9956628

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם