כירורגיה פלסטית מתקדמת

טיפולי אנטי אייג'ינג

המונח טיפולי אנטי אייג'ינג החל להיכנס לז'רגון המקצועי בשנות השבעים-שמונים, ונדמה שכיום שאין אישה או גבר שלא מכירים אותו. מדובר כידוע על טיפולים אשר מטרתם להתנגד לזמן. במקום לתת לזמן לעשות את שלו ולגרום לפנים שלנו להיראות הרבה יותר מבוגרות מכפי שאנחנו זוכרים אותן, הרי שטיפול פנים אנטי אייג'ינג, מיועד לשנות את המצב הזה ולאפשר לנו ליהנות מפנים צעירות, רעננות, פנים נעימות למגע ולמראה. 

טיפולי אנטי אייג'ינג יכולים להתבצע הן במסלול הביתי, בעזרת תכשירים שונים שאנחנו יכולים לרכוש במקומות שונים והן במרפאות לרפואה אסתטית אצל אנשי מקצוע שמתמחים בכך. מדובר על טיפולים שמתבצעים לאחר בדיקה ואבחון של מצב הפנים, בהתאם לפצעים, קמטים וכתמים שמופיעים עליהן. 

טיפולי אנטי אייג'ינג במרפאות, נעשות בכלים שונים, בין אם מדובר בתכשירים מסוגים שונים ובין אם מדובר בזריקות עם חומרים שונים אל תוך העור. מן הסתם, כל טיפול מתבצע באופן כזה שהמטופלת או המטופל מקבלים הסבר מפורט על אופי הטיפול, כיצד הוא מתבצע ומה בדיוק היתרונות שלו, וכן אם יש אז גם מה תופעות הלוואי שלו. 

חשוב לומר, הטיפולים מיועדים לאנשים שחשים שהפנים שלהם אינן כתמול שלשום ונזקי הגיל כבר משפיעים עליהם. מן הסתם, מדובר על עניין סובייקטיבי, כל אחד יראה את זה אחרת. כמו שיש מי שלא יפריעו לו הקמטים והסימנים, כך יהיה מי שבגיל ארבעים כבר ירגיש שזה משפיע עליו. כמו שיהיה שמי שיחשוב, שזה לא נכון לעשות טיפול כזה מסיבות שונות, יהיה מי שיעדיף לעבור טיפוח פנים סטנדרטי ויהיה מי שיבחר בטיפול פנים אנטי אייג'ינג מורכב יותר. 

אנחנו מתמודדים במהלך החיים עם מצבים שונים אשר יכולים להשפיע על מראה ומרקם עור הפנים שלנו. חשיפה לשמש, חשיפה לחומרים, הבעות פנים, עישון ועוד. זה עוד לפני שאנחנו מדברים על המצב הטבעי, כלומר עצם זה שהעורך שלנו מתקשה עם הזמן ולא נהיה גמיש יותר. במילים אחרות, אנחנו מושפעים מאלמנטים שונים שיכולים לגרום נזק לעור שלנו. טיפולי אנטי אייג'ינג נועדו למנוע מאיתנו את המצב בו אנחנו אמורים להתמודד עם כל מה שזה אומר. 

הטיפול כאמור, מתבצע על ידי גורמים מובילים מוסמכים, אנשי מקצוע שאמורים לדעת כיצד לטפל בבעיה בצורה נכונה, אחרי שהם מאבחנים אותה היטב ויודעים מה יכול להתאים לה. 

פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. אצלנו במרפאה של ד"ר אסתר גדז', תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש. אצלנו תוכלו ליהנות מצוות מקצועי שמתמחה בטיפולי אנטי אייג'ינג ובטיפוח פנים לנשים ולגברים. פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול כמה שיותר מהר. אחרי שתבואו אלינו תיהנו מפנים חלקות ונעימות כמו שאתם מקווים שיהיו לכם. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם