כירורגיה פלסטית מתקדמת

טיפול אנטי אייג'ינג

יתכן מאוד שבתוך כמה עשרות שנים יתקיים תהליך רפואי מסודר שיוכל להאריך את חיינו באופן ניכר, בשלושים או ארבעים אחוז ואולי אפילו פי שניים. כיום, זה עדיין בלתי אפשרי. מה שכן אפשרי זה להקפיד על אורח חיים בריא ובתוספת - טיפול אנטי אייג'ינג שבא לשקם את נזקי הזמן. טיפול פנים אנטי אייג ינג בליווי ובפיקוח רפואי יהיה בעל התוצאות הטובות ביותר. דר' אסתר גדז' מזמינה אתכם למגוון טיפולים אסתטיים באיכות ללא פשרות. 

להחזיר חיוניות שאבדה
מהותו של טיפול אנטי אייג'ינג כפולה. מצד אחד, המטרה היא לשקם במידת האפשר נזקים, פיגמנטציה, קמטים, אובדן גמישות העור. בצד שני, טיפולי אנטי אייג'ינג לפנים נועדו גם להאט את ההשפעה ההרסנית העתידית של הזמן החולף. כי אפשר להשיב את הרעננות לפנים ואפשר להחזיר את החיוניות שאבדה. 

למרות שישנם תכשירים שיכולים להתאים בתור טיפול אנטי אייג'ינג ביתי, מרכז לרפואה אסתטית יכול להציע אפקט הרבה יותר ברור, הרבה יותר מתמשך, הרבה יותר מוצלח. לאחר הטיפול, ניתן לתמוך בשימור באמצעות תכשירים לשימוש בבית. יתרון נוסף שתמצאו במרכז הרפואי של דר' אסתר גדז' הינו נגישות למגוון רחב של טיפולים אסתטיים ללא ניתוח. למשל הרמת פנים עם חוטים או פיסול פנים וחומצות היאלורוניות. 

המיקוד הוא במטופלים
טיפול אנטי אייג'ינג במרכז רפואי יהיה בעל שיעורי ההצלחה הגבוהים ביותר מכיוון שהמיקוד בכל מטופלת ובכל מטופל הינו מקסימלי. כל טיפול פנים אנטי אייג ינג מיושם לאחר אבחון העור, הגיל הפיזיולוגי, אופי הקמטים וסוגיהם השונים. כן, זו עובדה – לא כל הקמטים שבפנינו דומים אלא לאלה והטיפול בקמטים השונים נעשה בדרכים נבדלות. 

לסיום, נזכיר כי בחיים לא הכל דבש ושושנים. את הקשיים, החששות, נזקי השמש, העישון והדאגות ניתן לראות היטב בפנים ובאופן פחות בולט גם באזורים אחרים כדוגמת כפות ידיים או אזור המחשוף. גם לכם מותר לפנק את עצמכם עם טיפול אנטי אייג'ינג מוצלח ומשיב נפש. לרשותכם מגוון פתרונות כגון פיסול פנים בחומרי מילוי, טיפולי אנטי אייג'ינג לפנים ומיצוק, טיפולי פיגמנטציה או הרמת פנים עם חוטים, עיבוי שפתיים וסקין בוסטר. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
053-9956628

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם