כירורגיה פלסטית מתקדמת

טיפול בכתמי עור 

כתמים המופיעים על גבי העור יכולים להטריד מאוד. כתמים המשנים את צורתם עשויים להעיד על בעיה רפואית המצריכה בירור, כדי לשלול צורך בהסרה כירורגית. עם זאת, ברוב המקרים, טיפול בכתמי עור יכול להיעשות ללא צורך בניתוח. דר' אסתר גדז', רופאה מנוסה ובעלת התמחות ברפואה אסתטית, מציעה פתרונות אסתטיים ודרמטולוגיים לסילוק או הבהרת כתמים בעור הגוף. 

כתמים – יש מה לעשות
לצורך טיפול בכתמי עור נהוג לאבחן את מהותם של הכתמים, היקפם, צורתם. מתקיים בירור לגבי מידת ההשתנות שלהם לאורך הזמן והתייחסות לצבעם. אם אתם מוטרדים בשל כתמי עור אדומים, אם מטרידים אתכם כתמי הגיל, יש מה לעשות. 

דר' אסתר גדז' עוסקת ברפואה אסתטית במשך שנים, תחילה בצרפת ולאחר מכן גם בישראל. לאורך השנים צברה ניסיון רב באבחון, טיפול והעלמת כתמי גיל. עם הזמן, לכתמים עשויה להיות נטייה להפוך לבעיה יותר מודגשת ויותר בולטת. לכן, טיפול בכתמי עור בשלב מוקדם יוכל למנוע סבל מיותר. 

רופאי עור ורופאים בעלי התמחות ברפואה אסתטית יודעים לציין כי טיפול בכתמי עור כבר איננו נחלתן של נשים בלבד. כמו כן, לא חייבים לחכות עד שמגיעים לגיל מבוגר מאוד בכדי להיעשות מודעים לקיומם של כתמים בעור הגוף. השמש, סיבות הורמונליות, תרופות, לכל אלה יש השפעה אך בהחלט ניתן לטפל. 

טיפול בכתמי עור יכול להיעשות בשילוב תכשירים שונים, המתאימים למאפייני העור והכתמים של המטופלים. יש תכשירים וטכניקות שיסירו בהצלחה כתמי עור אדומים. יש טכניקות שיטשטשו באופן מדהים את אותם כתמי גיל כעורים למראה. זאת ועוד, ניתן כיום להציע טיפולים כאשר הכתמים עדיין אינם גלויים כמעט ברובד העור העליון אך הם בהחלט נראים לעין בעזרת מכשור של אור אולטרה סגול. 

העור שלכן – היופי שלכן
העור מגלה עלינו דברים רבים. בראש ובראשונה, הוא מגלה האם אנחנו צעירים והאם אנו מטופחים. במיוחד לנשים, חשוב לשמור על העור מטופח, נקי וגמיש. דר' אסתר גדז' תסייע גם לכן לשמור על בריאות העור ולטפל בכתמים המטרידים. לאחר הטיפול, העור שלכן ייראה אחרת, גם היופי והטיפוח ייראו אחרת לגמרי. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם