כירורגיה פלסטית מתקדמת

טיפול מזותרפיה לפנים

לא מעט נשים וגברים, צעירות וצעירים, מתמודדות עם פצעי אקנה, אותם פצעים שמוכרים לנו גם בשם "פצעי בגרות". לכן אנחנו יכולים למצוא שיטות שונות כיצד לטפל בפצעים אלה, בין היתר באמצעות טיפול מזותרפיה לפנים. 

לפני שנסביר מה זה אומר, חשוב להבהיר פצעי אקנה יכולים להופיע בשלבים שונים בחיים שלנו, לא רק בעת תהליך ההתבגרות גם לאחר מכן מסיבות שונות, בין היתר נשים בהריון מוצאות את עצמן מתמודדות עם בעיה זו, בגלל ההורמונאליים בגוף. אותם פצעים משאירים כידוע צלקות אשר משנות את האסתטיקה של הפנים, את העיצוב שלהן, ולכן אנחנו יכולים לראות נשים רבות, אך לא רק הן, מבקשות לעבור טיפול מזותרפיה לצלקות אקנה. 

אם בעבר היינו רגילים שמודבר בטיפול ביתי אשר מתבצע באמצעות משחות ומסכות, הרי שכיום כבר נהוג להשתמש בגורמים ואמצעים חיצוניים שיבצעו את הטיפול. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא טיפול מזותרפיה לפנים שמתבצע על ידי רופאים ומומחים, בהתאם כמובן למצב המטופל או המטופלת. 

צריך לומר, טיפול מזותרפיה לעור הפנים לא רק קשור אך ורק לאקנה.. הרבה פעמים זה קשור לאלמנטים נוספים, למשל לצלוליטיס וכן למשקעי שומן שונים שנוצרים בגוף, כלומר לא בהכרח רק לצלקות אקנה, למרות שמדובר באחד הגורמים העיקרים לטיפול שכזה. עוד רצוי להגיד, טיפול מזותרפיה לצלקות אקנה נעשה בהתאם למצב הפנים ולמצב הצלקות, אין טעם לעשות טיפול שכזה אם מדובר בצלקות קטנות אשר ניתן לטפל בהן באלמנטים אחרים. 

הטיפול מתבצע באמצעות זריקות קטנות לעור הפנים, זריקות של ויטמינים שנושאים מרכיבים שונים ויעילים לעור הפנים. אותם ויטמינים יוצרים קולגן ואלסטין, חלבונים שיוצרים גמישות של העור ומשפרים מאוד את זרימת הדם, מה שמאפשר להחיות את העור. אפשר להוסיף לטיפול מזותרפיה לפנים, גם אלמנטים אחרים כמו מתיחת פנים בחוטים. מעבר לכך, אפשר להשתמש בטיפול זה גם במקומות נוספים בגוף, בין אם זה במקומות בהם יש צלוליטיס או שומן. 

לטיפול יש מספר יתרונות, בראש ובראשונה הוא פשוט, קל, ואין בו תופעות לוואי קיצונית או תדירות. כמו כן יש יתרון בכל שמשתמשים בוויטמינים, וכן הטיפול עוזר באופן כללי ורחב, הוא משפיע על עור הפנים ואלמנטים אחרים.  

כמובן שכל זה יכול להתממש אם מי שעושה את הטיפול, מתמחה בכך ואכן מדובר באיש מקצוע מנוסה ולא גורם שאיננו מכיר את התחום ואיננו מבין בו. 

אני מזמינה אתכם להגיע אלי ולנסות טיפול מזותרפיה לפנים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד היום, ד"ר אסתר גדז' ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. הצוות שלי ואני אשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את כל הטיפולים שאני עורכת ולהכין עבורכם תוכנית טיפול מתאימה על פי הצרכים והמצב שלכם. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם