כירורגיה פלסטית מתקדמת

טיפול פילינג

יש טיפולים מסוימים בפנים שאנחנו יכולים לעשות באופן עצמאי ובכל זאת, יהיה נכון יותר לעשות את זה אצל גורם מקצועי. בין אם מדובר בטיפולים שאנחנו מבקשים לבצע לפני אירועים מסוימים, ספציפיים, בין אם מדובר בטיפולים שאנחנו מבקשים לעשות בזמן רגיל, בלי קשר לאירוע כזה או אחר, ובין אם מדובר בטיפולים שצריך לבצע אותם לאורך תקופה ארוכה. 

דוגמא טובה לטיפול כזה הוא פילינג לפנים. מדובר בטיפול שמטרתו לנקות את הפנים ולהשאיר אותן חלקות ונקיות, נעימות למגע ולמראה. אנחנו יכולים לעשות טיפול פילינג ללא עזרה מקצועית. ישנן ערכות של פילינג אשר נמכרות במקומות שונים, אפשר לרכוש אותן ולהשתמש בהן בבית. 

אך בדיוק כמו במקרים אחרים, יהיה נכון יותר לעשות את הטיפול אצל איש מקצוע, גורם שיודע כיצד לבצע את העבודה, מבין את המשמעות של הטיפול ויודע כיצד להתגבר על נקודות אשר עלולות להיות בעייתיות. אם נעשה את הטיפול בעצמנו, כפי שנוכל לראות מיד, אולי נצליח לעשות טיפול פילינג, אך יש סיכוי שאנחנו נתקע בשלב מסוים ולא נוכל להתקדם מעבר. 

לפני שנסביר את היתרונות של טיפול אצל גורם מקצועי לעומת טיפול באופן עצמאי, חשוב להבהיר שתי נקודות, הראשונה, כשאנחנו מבצעים טיפול פילינג יש רמות שונות, למשל פילינג עמוק חייב להתבצע אצל גורם מקצועי, מאחר וזה דורש שימוש באמצעים מסוימים שאין לנו בבית. לעומת זאת, פילינג רגיל, עם משחות למשל, זה פילינג שאנחנו כן יכולים לבצע בעצמנו. אך מן הסתם מדובר על רמה יותר שטחית.
 
הדבר השני שאנחנו צריכים לזכור הוא, טיפול פילינג לא יכול להתבצע אצל כל אחד, כלומר גם בקרב גורמים מקצועיים יש רמות שונות. חשוב לבדוק אצל מי עושים אותו, מה רמת ההתמחות והניסיון שלו. 

מדוע משתלם לעשות פילינג לפנים אצל גורם מקצועי ולא באופן עצמאי? 
ראשית, אנחנו צריכים לזכור שפילינג לפנים הוא עניין של תהליך, זה לא עניין שמתבצע טיפול נקודתי ותו לא. גורם מקצועי ידע כיצד לבדוק את הפנים כך, שהוא יוכל לזהות איפה צריך לעבוד, על מה וכדומה. גורם לא מקצועי, כמונו, עלול לדלג על שלבים. 

שנית, מדובר בחומרים שיכולים לגרום לצלקות ופצעים. לכן חשוב שיהיה זה גורם מקצועי שיבצע את הטיפול בעזרתם, גורם שמכיר את החומרים ולא שנסתמך על הידע שלנו בלבד. 

שלוש, בסופו של דבר גורם מקצועי למד את התחום והוא ידע לספק לנו עבודה הרבה יותר מקצועית ממה שאנחנו מסוגלים לספק בנושא. 

מעוניינים לדעת עוד על טיפול פילינג? אתם מוזמנים לפנות אלי, ד"ר אסתר גדז', אני אספק לכם את כל המידע בנושא, וכמובן אשמח לעשות לכם טיפול פילינג, הן פילינג עמוק והן רגיל. פנו אלי היום בטלפון או במייל ואשמח לעמוד לרשותכם. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם