כירורגיה פלסטית מתקדמת

טיפול פנים בחומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הינה חומר טבעי המצוי בגופנו. במחקר נמצא כי מדובר בחומר שיכול לשמש במגוון טיפולי פנים, ברובד האסתטי. אך מהי המשמעות של טיפול פנים חומצה היאלורונית? חשוב לציין כי מדובר במנגנון פעולה אחר לעומת בוטוקס (שגם הוא ניתן באמצעות זריקות ממוקדות). השימוש בחומצה האמורה נועד להשיג עיצוב ואפקט מילוי או מתיחה. לא יהיה מוגזם לכנות טיפול מסוג כזה כמעין פיסול פנים ללא ניתוח. 

תוצאות מוצלחות במיוחד 
במהלך השנים חלים שינויים במבנה הפנים, לרבות התרופפות, צניחה ואובדן האלסטיות. באזורים מסוימים, ניתן לראות היווצרות מעין שקעים וכמובן, מופיעים גם קמטים נלווים. טיפול פנים חומצה היאלורונית מתאים מאין כמוהו ליצירת חזות צעירה יותר, לא רופסת, פחות מקומטת ובעיקר – פחות נפולה. במרפאתה של הדר' אסתר גדז' ניתן בהחלט לשלב טיפול מסוג זה ביחד עם טיפולים אחרים כדוגמת חוטים להרמת פנים להשגת תוצאות דרסטיות, מוצלחות במיוחד. 

מה עוד ניתן לכלול במסגרת טיפול פנים חומצה היאלורונית? לצד מילוי שקעים, מיצוק ושיפור באלסטיות, ניתן בהחלט לבצע עיצוב סנטר ללא ניתוח. ניתן לעצב את אזור האף ואפילו השפתיים. אין ספק כי מדובר בחומר בעל סגולות רבות כל כך, עד שניתן לומר שהוא שינה את פני הרפואה האסתטית. 

להיראות צעירים באופן טבעי
מה קובע את ההצלחה של טיפול פנים חומצה היאלורונית? אין ספק שגורם חשוב מאוד הינו האיכות של החומר. חשוב כי החומצה, המסונתזת במעבדות, תהיה זהה לחלוטין להרכב החומר בצורתו הטבעית. אך לא רק הרכב החומר המשמש לצורך פיסול פנים ללא ניתוח חשוב וחיוני. חשוב לא פחות הניסיון של הרופא או הרופאה המטפלים. 

כל טיפול פנים חומצה היאלורונית מבוצע באמצעות הזרקה לאזור רצוי. הרופא הוא זה שמחליט בדיוק היכן תבוצע ההזרקה, עד לאיזה עומק להגיע, כמה כמות של חומר צריך. זה אולי לא נשמע מסובך כל כך ביחס לטיפולים נפוצים אחרים כדוגמת חוטים להרמת פנים אבל זה בהחלט לא פשוט. אפשר להיראות צעירים יותר ומטופחים יותר, עיצוב סנטר ללא ניתוח, שיקום אלסטיות הפנים, עיצוב אזור השפתיים – כך משיגים מראה צעיר באופן טבעי. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם