כירורגיה פלסטית מתקדמת

כתמי עור בפנים

לא פעם אנחנו שמים לב שהעור שלנו משתנה. הוא משתנה באופן טבעי מתהליך אבולציוני במהלכו הוא מזדקן, אך הוא משתנה גם מסיבות אחרות, בין היתר הוא נהיה קשה ומחוספס יותר, אנחנו יכולים לגלות עם הזמן כתמים בעור הגוף, אנחנו יכולים לגלות סימנים מוזרים שלא היינו רגילים אליהם קודם לכן. 

שינויים שכאלה, למשל כתמי עור בפנים, זה לא רק עניין של גיל, אף על פי שלא מעט אנשים מבוגרים מתמודדים עם סימנים כאלה והרבה יותר מבני נוער וילדים. זה טבעי, מאחר ויש להם יותר זמן להתמודד עם הכתמים או יותר נכון, לספוג כתמים בעור הגוף. 

עכשיו צריך להבין מה הן מקורות אותם כתמים וכיצד אפשר להתמודד איתם. אחד המקורות העיקריים היא השמש. אנחנו יכולים למצוא כתם שמש בעור. מדובר על כתמים שנוצרים כתוצאה מחשיפה ממושכת לקרני השמש במהלך הזמן. אלה יכולים להיות כתמים קטנים, לא משמעותיים, אך אלה יכולים להיות גם כתמים רחבים, גדולים, כאלה שקשה מאוד להסתיר אותם.

זו גם הסיבה שאנחנו יכולים לראות נשים וגברים רבים אשר מבקשים לעבור טיפול כתמי עור בפנים או טיפול של כתם שמש בעור בכלל. מדובר על כתמי עור אדומים. עכשיו, אם מופיע כתם אחד זה לא נורא (מבחינה אסתטית), אך אם מופיעים כמה כתמים, זה יכול להיות בעייתי מבחינה אסתטית. 

כתמים בעור הגוף, לא חייבים להגיע מהשמש הם יכולים להיות גם ממקורות אחרים, לא טבעיים כמו קרני השמש. למשל, אנשים שמעשנים יש להם כתמי עור בפנים ובחלקים אחרים בגוף. אנשים שעובדים עם חומרים מסוימים, גם הם מתמודדים עם כתמי עור בפנים ובמקומות אחרים. אנשים שלא מנקים את העור שלהם לעומק ונותנים לכתמים להישאר זמן רב מבלי לנקות ולהסיר אותם. מדובר על דברים מאוד משמעותיים, בניגוד למה שאולי אנחנו נוטים לחשוב. 

הטיפול בכתמי עור בפנים ובכלל, צריך להתבצע אחרי אבחון של הבעיה מחד ואחרי החלטה מושכלת מה הם החומרים בהם ניתן להשתמש בבעיה, מאידך. אנחנו צריכים לזכור עוד, שהטיפול חייב להתבצע גם על פי מצב בריאותם של המטופלים ואם יש הנחה שאחד הכתמים הוא מסרטן, יש לשלוח אותו לאבחון. אם מדובר בכתם שכזה, אז מן הסתם הבעיה איננה רק אסתטית, ויש לטפל בה קודם בצד זה ואחר כך בנראות של הכתם או של העור. 

מחפשים אשת מקצוע שמתמחה בטיפול בכתמי עור בפנים? פנו אלי עוד היום ותוכלו ליהנות מכל המידע אודות כתמי עור בפנים והטיפול בהם. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון או במייל. שמי אסתר גדז', אני דוקטור שמתמחה בטיפול בכתמי עור אדומים וכן בכתמים בעור הגוף במקומות אחרים, בין אם מדובר בכתמים רגילים או כתמים שנוצרים כתוצאה ממקורות חיצוניים. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
053-9956628

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם