כירורגיה פלסטית מתקדמת

כתמי פיגמנטציה בפנים

כל מי שמביט על עצמו במראה בגיל צעיר, ואז מביט על עצמו שוב בגיל מבוגר יותר, יכול לראות שינויים שונים. בין היתר, הוא יכול לראות כתמי פיגמנטציה בפנים, כתמים שמשנים באופן ניכר את מראה הפנים שלהם. אותם כתמים יכולים ליצור תחושה לא נעימה מבחינה אסתטית, שכן כאמור, הם משנים את מראים את הפנים, כך או אחרת. 

כיום אפשר להשתמש בתכשירים שונים לצורך העלמת כתמי פיגמנטציה. ניתן להשתמש בתכשירים אשר מכהים את הכתמים או מבצעים הבהרת פיגמנטציה בפנים כך שהם ישתלבו עם עור הפנים שלנו ולא ייראו זרים בתוך הפנים ולא ייראו כאילו מדובר בדבר יוצא דופן. 

כאמור, אפשר למצוא דרכים שונות להתמודד עם כתמי פיגמנטציה בפנים. מלבד שימוש בתכשירים, הרי שניתן לבצע העלמה של כתמים בעור הפנים גם באמצעות טיפול במרפאה אסתטית. הטיפול הזה מתבצע על ידי מומחים שיודעים לאבחן את הכתמים השונים, ולאחר מכן לבצע טיפול בכתמי פיגמנטציה בפנים. צריך לזכור, כל מקרה דורש טיפול אחר, בגלל המצב של הפנים והמצב של הכתמים. לפעמים הטיפול יתבצע באמצעות לייזר, ולעיתים באמצעות תכשירים, חומצות וחומרים אחרים שניתן לשלב בעור הגוף ובכך להבהיר אותם ולאפשר לנו ליהנות מפנים חלקות ונקיות, ללא כתמים. 

יש נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה והיא, כמה זמן הכתמים מופיעים וכמה זמן לוקח עד שאפשר להעלים אותם, ויתרה מזו, האם כתמי פיגמנטציה בפנים נעלמים או חוזרים. התשובה היא מאוד פשוטה, הכתמים יכולים לחזור עם חשיפה לשמש וכן במקרים אחרים. לכן, אין ברירה אלא להשתמש בתכשירים של כתמי פיגמנטציה בפנים, שוב ושוב מתוך כוונה לנקות את הפנים, ומתוך כוונה לשמור עליהם חלקות מכתמים. 

 כתמים בעור הפנים יכולים להופיע מסיבות שונות, בין אם מדובר מחשיפה לשמש, חשיפה לחומרים מיוחדים, חוסר היגיינה, עישון ועוד. על מנת להימנע מהכתמים, יש להשתמש בתכשירים שונים באופן קבוע. אך מאחר ועם הזמן העור שלנו מזדקן, נסדק, ומושפע מתנאי מזג אוויר ותנאים אחרים, אין ברירה אלא לעבור מעת לעת טיפול הבהרת פיגמנטציה בפנים, בין אם מדובר בנשים או גברים. 

הטיפול מתבצע, כאמור, במרפאות לרפואה אסתטית על ידי גורמים שמתמחים בכך. חשוב מאוד שהטיפולים והבדיקות לפני כן ייתבצעו בקפידה והטיפול עצמו יתבצע על ידי גורם מוסמך באמצעות חומרים ותכשירים אופטימאליים לשם כך. 

אם אתם מחפשים מרפאה אסתטית מובילה להעלמת כתמי פיגמנטציה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. המרפאה של ד"ר אסתר גדז', מומחית בהעלמת כתמי פיגמנטציה בפנים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בתחום. לרשותנו עומדים כל הכלים הנדרשים לטיפול בתחום זה. פנו אלינו עוד היום בטלפון או במייל. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם