כירורגיה פלסטית מתקדמת

מזותרפיה לצלקות אקנה

פצעי בגרות או אקנה מופיעים בדרך כלל בתקופת גיל ההתבגרות. עם זאת, ישנם גם כאלה החווים התפרצויות של אקנה דווקא בגילאים יותר מאוחרים, עם קשר לפעילות הורמונלית. אם סבלתם בעבר מאקנה וכיום נותרו צלקות לא נעימות למראה, ניתן לטפל. שיטה יעילה מאוד לצורך כך נקראת מזותרפיה. מזותרפיה לצלקות אקנה נחשבת לטיפול מתקדם, טיפול שמטפל בשורש הבעיה באמצעות החדרת חומרי הזנה לפנים. יחד עם זאת, ניתן להזמין גם מזותרפיה ללא מחטים, כאשר הטיפול משלב מכשור מתקדם המסייע להחדרת חומרי הזנה המזרזים את שיקום העור והשגת מראה חלק יותר וצעיר יותר. 

טשטוש צלקות וקמטים
מלבד העובדה כי מזותרפיה לצלקות אקנה מאפשרת לטשטש גם סימני צלקות די עמוקות, היא מצליחה גם לייצר את חידוש העור במידה והעור נראה עייף ורפוי. הטיפול עשוי לטשטש קמטים עדינים וכן להעלים נגעים. 

בשלב זה, כדאי לדעת כיצד מבצעים מזותרפיה לצלקות אקנה. הרעיון הוא שיש לעודד התחדשות וריפוי באמצעות מיני הזרקות. חומרי הזנה, טיפוח, ויטמינים ומינרלים שנבחרו בקפידה מעודדים חידוש של קולגן בפעילות תת עורית. מכיוון שכך, מדובר בטיפול יעיל גם לסימני צלקות וגם טיפול נגד קמטים נרחבים, שלא ניתנים לטיפול בדרכים אחרות. 

טיפול יעיל, אי נוחות מינימלית
טיפול מזותרפיה לצלקות אקנה ידוע ברבים כטיפול יעיל ובטוח. אי הנוחות מינימלית, התהליך לא כרוך בכאבים, מה עוד שניתן לבחור בטכניקה של מזותרפיה ללא מחטים. לאחר הטיפול עשויים לחוש עקצוצים ועשויה להופיע אדמומיות מקומית. סימפטומים אלה חולפים מאליהם בתוך זמן לא רב. ראוי להוסיף ולומר כי באותה הטכניקה ממש ניתן גם להחליק את הצלוליט ולהשיג אפילו פירוק מסוים ברקמה של שומן (כאשר הטיפול איננו ממוקד בפנים אלא באזורים אחרים בגוף).

בקליניקה של הדר' אסתר גדז' ניתן להזמין מזותרפיה לצלקות אקנה לצד טיפולים נוספים כגון פיסול פנים ללא ניתוח. ניתן באמצעות מזותרפיה וטיפול אנטי אייג'ינג לראות תוצאות יפות, שיפור בזרימת הדם, חידוש העור. זהו גם טיפול נגד קמטים יעיל, כאשר ניתן לשלב גם הזרקות כדוגמת רסטילן סקין בוסטר, לאפקט משולב. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם