כירורגיה פלסטית מתקדמת

מילוי לחיים

לחיים יפות, מעוגלות ומעט מלאות מהוות סממן רב עוצמה של בריאות וחן. עצמות לחיים גבוהות נחשבות לאציליות ומחוטבות. גם אם לא התברכתם בלחיים מושלמות, גם אם סימני הגיל באים לידי ביטוי בלחיים שקועות, אל תאמרו נואש. מילוי לחיים הפך להליך מקובל למדי ברפואה האסתטית המודרנית. אפשר בהחלט לבצע אפילו מילוי עצמות לחיים בשיעור מרשים של הצלחה.  

ראוי לציין כי מילוי לחיים לא באמת כולל התעסקות בעצמות הלחי או בסחוס. מרבית האנשים נרתעים מהליך מסוג זה ובדרך כלל גם אין בו צורך. ניתן בהחלט לבצע מילוי לחיים רזות תוך שימוש בחומרי מילוי טבעיים, שמוסיפים ברק, רעננות ונפח. 

בעקבות המטופלים הממליצים 
בטרם תפנו לקבלת תוספת ללחיים שלכם, אל תהססו לשאול באיזה מן סוג של מילוי לחיים עומדים להשתמש. חומרי מילוי איכותיים משלבים את הטוב שבכל העולמות. מצד אחד גם הרמת לחיים אפקטיבית וראויה ומצד שני גם בטיחות וללא תופעות לוואי. 

במרכזים הרפואיים שהקימה דר' אסתר גדז' מבצעים אך ורק מילוי לחיים על בסיס חומרי מילוי המוכרים על ידי רשויות הבריאות המובילות בעולם. אפשר לשאוף לתוצאות שתחזקנה מעמד ליותר זמן אך אין ללכת שולל אחר הבטחות ריקות מתוכן. מילוי עצמות לחיים עושים אך ורק במרכז רפואי אמין, שבו המטופלים והמטופלות המרוצים ממליצים. דר' אסתר גדז' שניהלה שלמדה רפואה בצרפת והביאה משם סטנדרטים גבוהים הקימה בארץ שני מרכזים לרפואה אסתטית. גם אם אמרו לכם כי מילוי לחיים זו לא הפרוצדורה הכי מסובכת בעולם, אל תטעו. אין תחליף לניסיון רפואי, למיומנות ולידע. 

אסתטיקה בפרופורציות הנכונות 
כיצד ניתן להגיע לתוצאות מושלמות באמת? חשוב לזכור כי אין תשובה אחת הנכונה לכולם וכי לכל אדם מבנה פנים אחר. יש פנים ארוכות ויש פנים רחבות. יש פנים מעוגלות ויש פנים די רבועות. מילוי לחיים רזות חייב להיעשות תוך התייחסות לפרופורציות הטבעיות של הפנים, תוך התייחסות למבנה הסנטר, לרוחב המצח. הרמת לחיים איננה דומה לניפוח בלון והגדלת נפח בלבד. כדי להגיע לתוצאות שאליהם אתם שואפים אל תוותרו על טיפול מושקע, השומר על פרופורציות נכונות. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם