כירורגיה פלסטית מתקדמת

מילוי קמטים בפנים

אין זה סוד שאנשים רבים, החל מגיל שלושים-ארבעים, מביטים על עצמם לא בפעם במראה ותוהים לאן נעלמו הפנים הצעירות, לאן נעלמו הפנים החלקות, נטולות הקמטים. יהיו שיאמרו, כל קמט הרווחנו ביושר, עבודה קשה, דאגה לילדים, פרנסה. יהיו שיאמרו, גם אם הרווחנו כל קמט ביושר, אנחנו מעדיפים להחזיר אותו, יותר נכון למלא אותו וליישר את העור. זו הסיבה שהרבה מאוד אנשים מבוגרים פונים לטיפול מילוי קמטים בפנים. 

טיפול מילוי קמטים בפנים, הוא כמובן סוג הטיפול המוביל במה שאנחנו יכולים לכנות המאבק נגד קמטים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק נשים משתתפות במאבק הזה, גם גברים רבים, במיוחד החל משנות התשעים. לא מעט גברים עוברים טיפול נגד קמטים בשביל ליהנות מפנים חלקות ונעימות למגע. חלקם עושים זאת על דעת עצמם, אחרים עושים זאת על דעת פי בקשת האישה שלהם. 

מילוי קמטים בפנים כולל כמה מישורים של טיפול. יש את הטיפול הפיזי, זה שמתעסק בעצם הטיפול עצמו. מן הסתם, מדובר על טיפול בקמטים במצח, קמטים מסביב לעיניים, לאף, לפה. מדובר על קמטי הבעה, קמטים שנוצרים כתוצאה מתנועות הפה, כמו כן מדובר בקמטים או סימנים אחרים שנוצרו בפנים בגלל אלמנטים חיצוניים, למשל, עישון סיגריות, מזג אוויר ועוד. 

הטיפול הפיזי כולל גם את תהליך האבחון כמובן. תהליך שמתבצע במרפאה ובמהלכו הרופאה בודקת את מצב הפנים וקובעת האם צריך לבצע טיפול, איזה סוג של טיפול, וכדומה. תהליך זה חייב להתבצע לפני כל טיפול, כולל אגב תהליך של שאלון קצר עבור המטופל או המטופלת, על מנת לדעת מה מצבם והאם הם יכולים לעבור טיפול עם החומר המדובר. 

מעבר לכך, יש את הצד הפסיכולוגי וזה הצד שבו כל אחד אמור לעבור עם עצמו. מילוי קמטים בפנים הוא טיפול לא שגרתי. לא מדובר בטיפול רגיל, לא מדובר בטיפול רפואי שאין ברירה אלא לעבור אותו. חלק משמעותי מהטיפול הוא בכלל פסיכולוגי, לקבל את ההכרה שצריך לעבור טיפול נגד קמטים, לקבל את זה שאין ברירה והגיל עשה את שלו, ואותותיו נראים בשטח.

לכן חייבים לעבוד גם על הצד הנפשי, לפני שאנחנו מתחילים לחשוב על צדדים אחרים. יש אנשים שזה יהיה להם מאוד קל, לאחרים זה יהיה פחות קל, הכל שאלה של השקפה והדרך בה אנחנו מסתכלים על הדברים. 

אם אתם מעוניינים לעבור טיפול מילוי קמטים בפנים, זה הזמן ליצור איתי קשר. ד"ר אסתר גדז', כאן לרשותכם. אשמח להציג בפניכם את הטיפולים שאני מבצעת, טיפול בקמטים במצח, טיפול קמטים מסביב לעיניים, לאף, לפה ובאזורים אחרים בפנים. צרו איתי קשר עוד היום ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. צוות המרפאה שלי ישמח לענות לכם. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם