כירורגיה פלסטית מתקדמת

מילוי קמטים מתחת לעיניים

לא תמיד אנו נהנים משנת לילה טובה ומעננת. כאשר אנחנו מרגישים עייפים או גרוע מזה, ממש מותשים, אנחנו עשויים להרגיש הרבה יותר מבוגרים מכפי שהננו באמת. יחד עם זאת, ישנם קמטים שעשויים לגרום לנו להיראות עייפים וחסרי אנרגיה, גם אם אנחנו רעננים. קמטים מתחת לעיניים מסגלים לנו מראה עייף ולפעמים גם מאוד מבוגר. הרבה יותר מכפי גילנו. הפתרון לא חייב להיות כירורגי. מילוי קמטים מתחת לעיניים נעשה באמצעות חומרי מילוי. טיפול בקמטים מתחת לעיניים לא חייב להיות ארוך. זה יכול להיות טיפול קצר למדי אבל התוצאות טובות מאוד.

טיפולים במרכז רפואי פרטי 
מילוי קמטים מתחת לעיניים יכול להתאים גם כאשר הקמטים מלווים במעין שקע. יש הקוראים לכך "שקיות מתחת לעיניים" אבל המשמעות זהה. קמטים מסביב לעיניים פוגמים בהרמוניה של החלק החשוב כל כך שבפנים. אותם שקעים או קמטים עשויים להופיע גם בגילאים די צעירים ומשעה שכך קורה, התשוקה לשינוי המצב גדלה. דר' אסתר גדז' עוסקת מזה שנים ביצירת שינויים בחייהם של מטופליה. מילוי קמטים מתחת לעיניים, פיסול הפנים ללא ניתוח, שיפור אזור הסנטר, האף, עצמות הלחיים וכן טיפול בקמטים במצח וטיפולי האטת תהליך ההזדקנות. 

טיפול בטוח 
למרות שהעיניים עצמן רגישות ועדינות, מילוי קמטים מתחת לעיניים איננו מסוכן. למעשה, זו פרוצדורה בטוחה להפליא, בתנאי שמי שאמון על הטיפול יודע היטב את מלאכתו. טיפול בקמטים מתחת לעיניים במרכז הרפואי שייסדה דר' אסתר גדז', כי לא כל אחד יכול באמת להבטיח ובאמת לקיים. 

כיצד מבצעים מילוי קמטים מתחת לעיניים? הטיפול עצמו נעשה באמצעות הזרקה של חומרי מילוי ועיצוב. אך לא מספיק לקרב את המחט לקמט והנושא מוסדר. יש לאבחן היטב את סוג הקמטים. יש להחליט כמה חומר להזריק אל הקמטים. קמטים מסביב לעיניים מצריכים טיפול ביד יציבה, חוש אסתטי מפותח וידע אנטומי. חשוב להשתמש בדי חומרי מילוי, אבל לא יותר מדי. חשוב לבחור חומרי מילוי תקניים, כדוגמת חומצה היאלורונית וסקין בוסטר. לרשותכם, מגוון טיפולים רחב, לרבות טיפול בקמטים במצח, טיפולי פנים ומזותרפיה. 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם