כירורגיה פלסטית מתקדמת

מילוי קמטים 

ישנם טיפולים אסתטיים שנחשבים עדיין לנחלתם של מעטים אבל אחרים נחשבים למאוד נפוצים. יצירת גומות חן באמצעות ניתוח זה ממש לא הליך שגרתי אבל לעומת זאת, מילוי קמטים (ללא צורך בניתוח) בהחלט נחשב לפעולה מבוקשת ביותר. זהו אחד מסוגי הטיפול הנפוצים ביותר והוא עבר שיפורים שהפכו אותו למאוד בטוח ועוד יותר מקובל. אם יש לך שאלה לגבי מילוי קמטים מחירים או שאת רוצה לברר לגבי חומרי המילוי החדישים, דר' אסתר גדז' עומדת לרשותך. 

קל להיווכח בעצמכם 
לא את כל הקמטים המופיעים בגופינו ובעיקר בפנים ניתן לסלק באופן מוחלט או באותה מידה של הצלחה. עם זאת, רופאים מיומנים יכולים להשיג הצלחה רבה כל כך עד שכמעט קשה להאמין. מילוי קמטים במיומנות, מילוי קמטים בצידי הפה או במצח – כל זאת ועוד ניתן להשיג בשני המרכזים הרפואיים שהקימה דר' אסתר גדז'. 

אבל איך תדעו שזהו המקום הנכון להזמין מילוי קמטים או אולי פיסול הפנים? יש שיטה פשוטה מאוד שתעזור לכם לגלות בקלות שזהו המקום הנכון גם עבורכם. פשוט היכנסו לאתר והסתכלו בתצלומי ה"לפני" וה"אחרי". תוכלו לראות מגוון מטופלים ומטופלים לפני ולאחר מילוי קמטים במצח. תוכלו לראות איך הדברים נראים באמת. ומכיוון שאין כמו מראה עיניים ותמונה אחת באמת מגלה יותר על המציאות לעומת אלף מילים, בדקו והיווכחו בעצמכם. 

התרשמו מהתוצאות המרשימות 
חומרי מילוי משיגים תוצאות מעולות וכבר לא צריך ניתוח לצורך מילוי קמטים. אפילו מילוי קמטים מחירים זה כבר לא מה שהיה פעם ומחיר הטיפול  ירד באופן ניכר. כעת, תרצו בוודאי לדעת במה עוד ניתן לטפל חוץ מאשר הקמטים שבמצח. אפשר למשל לבצע בהצלחה מרובה מילוי קמטים בצידי הפה. אפשר לטשטש כמעט לחלוטין את הקמטים שבין הגבות. ניתן גם ליישם מילוי קמטים שמתחת לעיניים. 

אתם עדיין כאן? זה הזמן לבחון את תמונות מטופליה של דר' אסתר גדז'. התרשמו מהתוצאות במילוי הקמטים באזור הפה או מילוי קמטים במצח. תוכלו גם להתרשם מהחלקת הקמטים באזור השפתיים וכן מטיפולי אסתטיקה נוספים, ברמה גבוהה ותוצאות מרשימות. 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם