כירורגיה פלסטית מתקדמת

מילוי קמטים

קמטים באזור הפנים נוצרים מסיבות רבות. לא מדובר רק בתוצאה טבעית של העלייה בגיל שכן גם ההתנהגות שלנו מובילה להופעת קמטים. חשיפה מוגברת לשמש, ללא אמצעי הגנה, למשל, תורמת מאוד להיווצרות קמטים. אמנם, הרצון שלנו להישאר צעירים לנצח נחשב לשאיפה בלתי ניתנת למימוש, אבל אין זאת אומרת שלא ניתן להשיג מראה צעיר יותר ואפילו – ללא צורך בפניה למנתח הפלסטי.

באמצעות שיטות זמינות ובטוחות שמאפשרות מילוי קמטים אפשר להשיג בקלות חזות יותר צעירה, יותר נמרצת והרבה יותר אסתטית. הטיפולים הללו, יש לציין, בהחלט לא מעניינים רק את המין הנשי. גם גברים רבים כבר מגלים בהם עניין וגיל המטופלים והמטופלות נמצא בירידה. 

חומר מילוי טבעי
כיצד מקובל כיום לבצע טיפולי מילוי קמטים? האם אלו טיפולים שנעשים בבית חולים? האם יש צורך בהרדמה או בהכנה מיוחדת לפני הטיפול? את טיפולי המילוי נהוג לבצע בקליניקות או במרפאות, כאשר הטוב ביותר זה לפנות לרופאים בעלי הכשרה מקיפה בטיפולים אסתטיים. בצורה כזאת, ניתן להבטיח את המקצועיות ונמנעים מתופעות לוואי אפשרות שהן תוצאה של הזרקה לא נכונה. 
 
מילוי קמטים

כפי שניתן להבין, הטיפולים הללו נעשים בהזרקה, כאשר ניתן לעשות שימוש בחומרים שתופסים נפח אשר ממלא את האזור שבו מצויים הקמטים. החומר המקובל ביותר לצורך מילוי הקמטים הינו סוג של חומצה. מדובר בחומצה היאלורונית אשר איננה מזיקה לגופנו שכן היא נמצאת בגופנו באופן טבעי.

הגוף יודע ליצר אותה, אבל הוא לא מסוגל להפנות אותה באופן יזום לאותם הקמטים שאנו כל כך רוצים לסלק. רק באמצעות הזרקה יזומה ניתן להחליט בכמה חומר להשתמש והיכן בדיוק נרצה למקד את הטיפול. 

לשמר את המראה החלק
ידועים כיום עוד חומרים נוספים שיכולים לבצע מילוי קמטים ויש גם טיפולי בוטוקס, ש"תוקפים" את הבעיה מכיוון אחר. טיפולים אלה נועדו להעלים קמטים פחות עמידים, קמטים שנוצרים באזור המצח, למשל, ואשר מקושרים לפעילות של השרירים באזור זה. 

ככלל, פעולת המילוי, ולא משנה באיזה חומר בוחרים, משיגה אפקט יעיל למשך תקופת זמן מסוימת. אחר כך היעילות יורדת. לכן, מקובל לחזור על הטיפול לאחר מספר חודשים וכך – משמרים את המראה החלק. 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם