כירורגיה פלסטית מתקדמת

מרפאה לטיפולים אסתטיים

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר, יותר ויותר מקומות שמציעים טיפולים אסתטיים לפנים. נדמה שבכל יישוב, בכל מקום אפשר למצוא לפחות מרפאה אחת שמציעה אפשרות לבצע טיפולים שכאלה, לגברים ולנשים. 

השאלה שכל אחד צריך לשאול את עצמו לפני שהוא בוחר ללכת למרפאה לטיפולים אסתטיים היא, האם המקום אליו הוא פונה או המקום שמציע לו לבצע טיפולים שכאלה, הוא אכן מקום ראוי, מקום מקצועי, מקום שאפשר לסמוך עליו. אנחנו יכולים למצוא לא מעט מקומות שמציעים טיפולים אסתטיים לפנים, טיפול אנטי אייג'ינג ועוד, אך לא כולם בהכרח ברמה גבוהה, לא כולם מקצועיים מספיק בשביל שתרצו לעבור שם טיפולים ואם תעברו, זה לא אומר בהכרח שהם יהיו מוצלחים. 

מרפאה לטיפולים אסתטיים מציעה, כפי שאנחנו יכולים להבין מהשם, מגוון רחב של טיפולים, מרביתם אינם פולשניים ואינם חודרניים. לא מדובר בניתוחים פלסטיים, לא מדובר בטיפולים שדורשים הרדמות ובטח לא דברים מסובכים מאלה. מדובר על טיפולי העלמת קמטים מתחת לעיניים או במקומות אחרים, טיפולים שדורשים הזרקות של חומרים מסוימים ולא בהכרח משהו מעבר לזה. אך גם אז הטיפולים חייבים להתבצע באופן מקצועי על ידי אנשי מקצוע ולא על ידי גורמים שאינם מבינים דבר בתחום. שכן הסכנה יכולה להיות משמעותית, אם הטיפול מתבצע בצורה לא נכונה. 

מרפאה לטיפולים אסתטיים, גם מציעה טיפול אנטי אייג'ינג למשל, באמצעות משחות וקרמים, כלומר דברים בסיסיים שלכאורה אפשר לעבור גם בבית, אך מן הסתם, במרפאה הם יתבצעו בצורה הרבה יותר מקצועית, החומרים יהיו יותר אטרקטיביים ואיכותיים. זה עוד דבר שצריך לזכור כשהולכים למרפאה לטיפולים אסתטיים, אילו חומרים, אילו כלים, אילו אמצעים משתמשים בהם. 

חשוב לומר שזה רק חלק אחד מנדבך של דברים שצריך להתייחס אליהם. הרי, אם אנחנו מסתכלים על התמונה הרחבה, כל טיפול, בין אם הוא רפואי או אסתטי, חייב לעמוד באחריות מסוימת של המקום, אנחנו לא רוצים לעבור טיפול מבלי שיהיה לו אבא או אימא, מבלי שיהיה גורם שיהיה מוכן לשאת באחריות אם הוא לא מצליח ולאפשר לנו לעבור טיפול חוזר, טיפול תיקון או כל אופציה אחרת. מכאן שעולה גם שאלה על היחס של המקום לפציינטים שלו. כמובן שהדבר תלוי באנשים שעובדים במקום וכן בחוקים או בתקנות של המקום, כפי שהם נקבעו על ידי הבעלים שלו. 

אם אתם מחפשים מרפאה לטיפולים אסתטיים, מקצועית, מסורה, שעובדת בשבילכם ומעניקה לכם שלל אפשרויות לטיפולים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם. שמי ד"ר אסתר גדז' ואני מציעה לכם מרפאה ברמה הגבוהה ביותר שיש. פנו אלי עוד היום ואשמח להציג בפניכם את המרפאה שלי וכן את סדרת הטיפולים שאני מבצעת. פנו אלי בטלפון ונקבע פגישה. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
053-9956628

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם