כירורגיה פלסטית מתקדמת

סקין בוסטר הזרקה

לפעמים קשה לעקוב אחרי קצב ההתקדמות בכל הקשור לתחום של טיפולים בעור הפנים, טיפולים בקמטים ובכלל טיפולים אסתטיים. בהתחלה היו ניתוחים מסובכים, אחר כך טיפולי פנים שלא בהכרח הניבו תוצאות, בהמשך טיפולי בוטוקס, ואז חומצות, ועכשיו אנחנו נמצאים בעידן של סקין בוסטר הזרקה, טיפול פשוט וקל למילוי קמטים ויצירת עור פנים רענן וצעיר. 

צריך לומר את האמת, לאדם יש לא מעט אויבים, הזיקנה היא אחת מהן, בין אם אנחנו מתכוונים לשעון הביולוגי שדוחף קדימה ובין אם אנחנו מתכוונים לכל ההשלכות הפיזיולוגיות והאסטיות. עכשיו ברור מאליו, שיש דברים שאנחנו לא יכולים לטפל בהם, לא יכולים להילחם בהם, למשל, עצם זה שאנחנו מזדקנים, עצם זה שמבחינה אסתטית לא נראה לעולם בני עשרים, חוץ מהרגע בו נהיה בני עשרים. 

אך בעזרת טיפולי רסטלין סקין בוסטר למשל, אנחנו יכולים להרוויח קצת, אנחנו יכולים ליהנות ממראה צעיר יותר, אף על פי שלא תמיד זה יעמוד לרשותנו, או יותר נכון לומר, בשביל שנוכל לשמר את המראה הזה, נצטרך לחזור מספר פעמים על הטיפול, כי הזמן עושה את שלו כמו שאומר השיר, ואנחנו צריכים להתרגל לשינויים שהוא יוצר. 

סקין בוסטר הזרקה זה טיפול מאוד פופולארי במיוחד בקרב נשים אשר מבקשות ליהנות מעור פנים חלק. במקום לגלות קמטים חדשים בפנים, במקום להתמודד עם התחושה שיש קמטים בפנים, אז משתמש בסקין בוסטר, הזרקה של חומרים לאזור הקמטים, לא רק בשביל להתמודד עם הקמט עצמו אלא גם בשביל לנפח את הלחיים ולמלא שקעים שונים שנוצרים בגוף. הטיפולים נערכים אחת לשלושה שבועות, וכן יש טיפול נוסף אחרי שמסיימים את סדרת הטיפולים, זאת ברגע שהעור משתקם ואז יש צורך בעבודות של תחזוקה. 

חשוב להבהיר כמה נקודות, הטיפול יכול להתבצע אצל נשים וגברים כאחד, כלומר לא רק אצל נשים אף על פי שהן הלקוחות העיקריות שלו. הטיפול יכול להתבצע גם אצל בני נוער מתוך כוונה להימנע מטיפולים בהמשך. בנוסף, הטיפולים יכולים להתבצע בשביל לעזור בפיסול פנים מחדש ולא רק בשביל להתמודד עם קמטים או דברים דומים לכך. 

נקודה נוספת שצריך לציין היא, טיפולי סקין בוסטר הזרקה יכולים להתבצע לא רק בפנים אלא גם באזורים אחרים של הגוף, אזור הידיים, צוואר, וכן באזורים נוספים בהם יש שקעים ואלמנטים אחרים שצריך לטפל בהם. 

אצלנו במרפאה של ד"ר אסתר גדז', תוכלו ליהנות מטיפולי סקין בוסטר הזרקה בתנאים הטובים ביותר אנחנו מציעים עבור טיפולי סקין בוסטר מחיר נהדר לכל גבר ואישה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ותקבלו את כל המידע שאתם מחפשים. אנחנו עומדים כאן לרשותכם בכל עת ובכל שעה, פנו אלינו בטלפון או במייל, ונדאג לקבוע לכם תור בהקדם. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
053-9956628

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם