כירורגיה פלסטית מתקדמת

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

לא במקרה מנתחים פלסטיים ורופאים אסתטיים רואים את עבודתם כאומנות. לא במקרה מתייחסים אליהם כך, לא פעם. הרי כל מי שעבר תחת ידיו של רופא אסתטי או רופא פלסטי יודע, שמה שהם עושים זו אומנות, אומנות של פירוק והרכבה מחדש, אומנות של חיבור ושילוב, אומנות במסגרת משנים בצורה כזו או אחרת את מבנה הגוף. 

זה נכון גם אם מדובר על דבירם קטנים, למשל עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית. יותר ויותר נשים מבקשות היום, לא רק להדגיש את השפתיים אלא ממש למלא אותן, על מנת שייראו בשרניות, מלאות, חושניות. לא פעם אותן נשים שעוברות עיבוי שפתיים, עוברות תחילה מילוי שפתיים זמני ורק לאחר מכן בוחרות לעבור מילוי מלא. צריך לומר, לא מדובר רק בנשים מבוגרות שהבשר בשפתיים שלהן התדלדל או כל דבר אחר, אלא גם נשים צעירות שרוצות להדגיש את השפתיים שלהן בעזרת המילוי. 

כאמור, עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית, זה רק חלק מעבודתם של רופאים מנתחים או רופאים שמתמחים ברפואה אסתטית. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות רבות לכך למכביר. פיסול פנים ללא ניתוח, גם זה סוג של אומנות. לשנות את צורת הפנים בעזרת סדרה ארוכה של טיפולים שנהוג ואפשר לבצע. כמובן שכל טיפול כזה דורש התייחסות אחרת בהתאם למצב שהמטופלת או המטופל רוצים וכן בהתאם ליכולות של המטפל. 

חשוב להבהיר שמדובר באומנות לכל דבר מאחר ולא מדובר בעבודה ללא תכנון, לא מדובר בדברים מקריים, מאולתרים שנעשים על הדרך. מדובר על עבודה משמעותית מאוד שמתבצעת בצורה ברורה. הרי בסופו של דבר, מדובר על גוף האדם, זה החומר איתו כל רופא מתעסק, לכן הוא חייב לדעת אם אילו חומרים הוא יכולים לעבוד, מתי, באיזו צורה. הוא עושה את כל השכלול של הנתונים האם לעשות מילוי שפתיים כזה או אחר, מתי לעשות ועוד, בהתאם לתנאים שעומדים לרשותו. 

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית, כמו לא מעט עבודות פיסול פנים ללא ניתוח, מתבצעים כפי שניתן להבין בגישה הרבה יותר נינוחה מאשר בעבר, מעצם זה שיש יותר חומרים בהם אפשר להשתמש היום, יש הרבה יותר ידע, וצריך לומר שגם המטופלים צריכים לדעת יותר על הטיפולים שהם רוצים ויכוןלים לעבור. לכן סביר להניח שהמטופל בעצמו מספק הרבה יותר מידע, ובודק כמה וכמה פעמים את מה שהרופא אומר להם. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל המידע שאתם מחפשים. ד"ר אסתר גדז', המרפאה המובילה לטיפולי פיסול פנים ללא ניתוח, כולל טיפול עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית וכן טיפולים רבים וטובים אחרים. פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך אתר האינטרנט של המרפאה, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולרשותכן בכל יום ובכל שעה. 
 
 
 
ד"ר אסתר גדז' - רפואה אסתטית מתקדמת
פרטי התקשרות
072-33-80-907

stellaguedj@gmail.com

רמז 13 נתניה

 
phone, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס:

ונחזור אליכם בהקדם